Tannæs, Marie(1854-1939)
Elveparti
Olje på lerret
83x67
Signert nede t.v.: Marie Tannæs.
Signert og datert 1918, på baksiden av blindrammen.
Vurdering
NOK 20 000
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 26 000
Olje på lerret
83x67
Vurdering
NOK 20 000