Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tannæs, Marie(1854-1939)
Elveparti

Olje på lerret
83x67
Signert nede t.v.: Marie Tannæs.

Signert og datert 1918, på baksiden av blindrammen.

Vurdering
NOK 20 000

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Tilslag NOK 26 000