Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Holmsbuhøst

Olje på plate
46x55
Usignert

Signert; påtegnet med tittel og datert av kunstneren på baksiden av platen: "Holmsbuhöst Henrik Sörensen 1941".

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 11 000