Sørensen, Henrik(1882-1962)
Holmsbuhøst
Olje på plate
46x55
Usignert
Signert; påtegnet med tittel og datert av kunstneren på baksiden av platen: "Holmsbuhöst Henrik Sörensen 1941".
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 11 000