Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Enger, Erling(1899-1990)
Skogslandskap med bjerkestammer 1959

Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -59

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 16 000