Knoff, Anne-Lise(1937-2005)
Pave Pius IXs gave til verden 1989
Olje på lerret
80x60
Signert og datert nede t.h.: Anne Knoff 89
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 10 000