Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Sand, Vebjørn(1966-)
Grafikk-mappen Ad fontes

Litografi
40x29-43x60
Alle signert med blyant nede t.h.: Vebjørn Sand

5 stk. Alle nummerert nede t.v.: 48/110. Alle også påtegnet med tittel, "lito" og "ad fontes" nede på arket. 5 forskjellige motiver: Post mortem; Aften på Vestlandet; Saganatt; Anne Lise og Wigert. Originalmappe med pamflett med utfyllende informasjon om papirkvalitet o.a., deriblant om begrepet: Ad fontes: Til kildene.

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 10 000