Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Studie av landskap med bro 1856

Akvarell på papir, lysmål
12x19
Signert og datert nede t.v.: 3. Juni 1856 A. Askevold

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00