Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Horst, Emil(1854-1910)
Gjess ved en dam

Olje på lerret
51x64
Signert nede t. v.: E. Horst.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Tilslag NOK 28 000