Akt 1960
Akvarell på papir, lysmål
40x31
Signert og datert nede t.h.: Jakob -60.
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 14 000
Akvarell på papir, lysmål
40x31
Vurdering