Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Losbåt ved havn
Olje på lerret, oppklebet på plate
35x57
Signert og datert nede t.h.: A C Nielsen 1859
Vurdering
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 50 000 med forbehold
35x57
Vurdering