Akt 1961
Blyant på papir, lysmål
42x30
Signert nede t.h.: Weidemann.
Signert, datert og påtegnet med dedikasjon nede t.v.: "Til Gerd og Gösta fra Jakob - Julen 61.".
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00