Peterssen, Eilif(1852-1928)
Togakledd mann med foldede hender
Olje på lerret, oppklebet på plate
44x39
Signert nede t.h.: Eilif P.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
44x39
Signert nede t.h.: Eilif P.
Vurdering