Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Fisker ser på været

Olje på lerret
70x50
Signert nede t.v.: C Krohg

Vurdering
NOK 90 000–110 000

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Tilslag NOK 135 000