Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Sparre, Victor(1919-2008)
Siste applaus 1980

Olje på lerret
92x73
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre - 80

Signert, datert og påtegned med tittel på baksiden, på blindrammen: "Victor Sparre 1980 aplaus siste aplaus"

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 42 000