Sparre, Victor(1919-2008)
Siste applaus 1980
Olje på lerret
92x73
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre - 80
Signert, datert og påtegned med tittel på baksiden, på blindrammen: "Victor Sparre 1980 aplaus siste aplaus"
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 42 000