Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Reyntjens, Henrich Engelbert(1817-1859)
Kirke og stat, skål Den liberale pastor

Olje på mahgoniplate
31x40
Signert nede t.h.: H. E. Reyntjes.

Påtegnet noe utydelig på baksiden av platen, på nederlandsk: "... Den liberale Pastor op het Heil von Kerk en Staat".

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 13 000