Krohg, Per(1889-1965)
Cafescene
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Per Krohg
Påtegnet på baksiden av platen: "Scene de Cafe en France Peintre Le Per Krohg Lucy Krohg".
Kunstnerforbundet, Oslo 1992, kat.nr. 12.
Vurdering
NOK 15 000
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 30 000