Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Høylasset

Litografi, lysmål
49x58
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -68

Påtegnet nede t.h.: "lito.". Nummerert nede t.v.: 64/100. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 12 000