Skredsvig, Christian(1854-1924)
St Hans
Olje på lerret
50x64
Signert nede t.h.: Skredsvig.
Påtegnet nede t.v.: "St Hans".
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Olje på lerret
50x64
Signert nede t.h.: Skredsvig.
Vurdering