Kavli, Arne(1878-1970)
På Sørlandet
Olje på plate
32x41
Signert nede t.h.: A. Kavli
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på plate
32x41
Signert nede t.h.: A. Kavli
Vurdering
NOK 10 000