Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Kavli, Arne(1878-1970)
På Sørlandet

Olje på plate
32x41
Signert nede t.h.: A. Kavli

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 8 000