Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Oppstilling med blomster i vinduskarm 1944

Fargelitografi, lysmål
68x60
Signert og datert nede t.h.: J Rian 1944

Nummerert nede t.h.: 99/100.

Vurdering
NOK 1 500–2 000

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 3 600