Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Søsken
Olje på lerret
60x55
Signert nede t.h.: EHJ.
Signert, datert "1961" og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 47 000