Aulie, Reidar(1904-1977)
Blind tigger med hund og sveivegrammofon
Olje på lerret
82x101
Signert nede t.h.: Aulie
Statens Kunstutstilling, Oslo 1952, kat.nr. 5.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 23 000 med forbehold