Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fjordlandskap
Olje på lerret
32x48
Signert nede t.h.: A Normann
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
32x48
Signert nede t.h.: A Normann
Vurdering
NOK 30 000