Dahl, Hans(1849-1937)
Fra Strandheim 1917
Olje på lerret
22x40
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Strandheim Hans Dahl juli 1917
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
22x40
Vurdering