Fjell, Kai(1907-1989)
Ventende kvinner
Akvarell på papir
21x30
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Påtegnet med tittel nede på arket. Malt på papir fra en skisseblokk med hullkant t.v.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 21 000