Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Landskap fra Kviteseid
Olje på papir, oppklebet på plate
19x28
Signert nede t.v.: Thorvald Erichsen.
Signert og stedsbestemt på baksiden av platen: "Thorvald Erichsen malt i Kviteseid i nittiaarene".
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 10 000