Stenersen, Gudmund(1863-1934)
Skiløpere
Olje på lerret
56x69
Signert nede t. h.: G Stenersen
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 29 000
Olje på lerret
56x69
Vurdering
NOK 30 000