Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Stenersen, Gudmund(1863-1934)
Skiløpere

Olje på lerret
56x69
Signert nede t. h.: G Stenersen

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Tilslag NOK 29 000