Müller, Morten(1828-1911)
Skogslandskap med innsjø 1888
Olje på lerret
34x44
Signert og datert nede t.h.: Morten - Müller - 88
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
34x44
Vurdering