Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Rasmussen, Anton(1842-1914)
Fjordlandskap

Olje på lerret
76x126
Signert nede t.h.: A Rasmussen

Vurdering
NOK 90 000–110 000

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00