Rasmussen, Anton(1842-1914)
Fjordlandskap
Olje på lerret
76x126
Signert nede t.h.: A Rasmussen
Vurdering
NOK 90 000–110 000
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Olje på lerret
76x126
Vurdering
NOK 90 000–110 000