Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Bodom, Erik(1829-1879)
Gårdsbruk i fjordlandskap 1867

Olje på lerret
50x71
Signert og datert nede t.v.: E. Bodom 1867.

Vurdering

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00