Dahl, Hans(1849-1937)
Ung jente i fjordlandskap
Olje på lerret
72x110
Signert nede t.h.: Hans Dahl Berlin.
Vurdering
NOK 150 000
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 140 000
Olje på lerret
72x110
Vurdering
NOK 150 000