Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Pløying

Olje på lerret
51x65
Signert nede t.v.: Fritz Thaulow.

Frankrike, 5-31 Januar 1917.

Vurdering
NOK 350 000

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00