Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Thaulow, Frits (1847-1906)
Sommerlandskap med elv

Olje på lerret
59x72
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 180 000–200 000

Tilslag NOK 180 000