Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Thaulow, Frits (1847-1906)
Norsk kystlandskap 1889

Olje på lerret
56x72
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow. 89.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 180 000