Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Ekenæs, Jahn(1847-1920)
Vinterlandskap med folkeliv 1875

Olje på mahogniplate
21x44
Signert og datert nede t.h.: J. Ekenæs. 1875.

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 74 000