Haaland, Lauritz(1855-1938)
Lomvijakt 1904
Olje på lerret
70x110
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1904.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 70 000
Olje på lerret
70x110
Vurdering