Holbø, Kristen(1869-1953)
Hester, Bøverdalen 1931
Olje på lerret
38x46
Signert og datert nede t.h.: K Holbø. 31.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 10 500