Hansteen, Asta(1824-1908)
En sønns avskjed
Olje på lerret
56x73
Signert nede t.h.: Asta Hansteen
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 350 000
Olje på lerret
56x73
Vurdering
NOK 150 000–200 000