Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Hansteen, Asta(1824-1908)
En sønns avskjed

Olje på lerret
56x73
Signert nede t.h.: Asta Hansteen

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 350 000