Bruland, Arne(1920-1980)
Morgen 1950
Olje på lerret
155x195
Signert og datert nede t.v.: Arne Bruland -50.
Signert på baksiden, på blindrammen: A. Bruland. Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: "Arne Bruland Ekely".
Kunstnernes Hus, Oslo April 1950, kat.nr. 31, med tittel: "Morgen".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00