Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Seilbåt i kystlandskap
Balke, Peder (1804-1887)
Seilbåt i kystlandskap

Olje på lerret, oppklebet på plate
12x18
Utydelig signert nede på midten.: Balke

Påtegnet på baksiden av platen: "Samling Grosell Kjöbenhavn Peder Balke (norsk)". Løs treplate som beskyttelse på baksiden av platen, hvor de samme opplysningene er overført med blyant.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 72 000