Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Seilbåter i frisk bris

Olje på lerret
96x158
Signert nede t.h.: Hans-Dahl.

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 190 000