Dahl, Hans(1849-1937)
Seilbåter i frisk bris
Olje på lerret
96x158
Signert nede t.h.: Hans-Dahl.
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 190 000
Olje på lerret
96x158
Signert nede t.h.: Hans-Dahl.
Vurdering
NOK 200 000–300 000