Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Dampbåt og robåter i fjordlandskap 1898

Olje på lerret
55x81
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold. Ddf. 1898.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 74 000