Gullvåg, Håkon(1959-)
Hus i landskap 1996
Olje på lerret
120x90
Signert og datert nede t.h.: Gullvåg -96
Signert og datert på baksiden av lerretet: "Gullvåg 1996".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 82 000