Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Gullvåg, Håkon(1959-)
Hus i landskap 1996

Olje på lerret
120x90
Signert og datert nede t.h.: Gullvåg -96

Signert og datert på baksiden av lerretet: "Gullvåg 1996".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 82 000