Thaulow, Frits(1847-1906)
Fransk elvelandskap
Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.
Vurdering
NOK 800 000–1 000 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 800 000
Olje på lerret
65x81
Vurdering
NOK 800 000–1 000 000