Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Krauskopf, Bruno(1892-1960)
Havneparti

Olje på lerret
65x81
Signert nede t.v.: Krauskopf

Fra Sirevåg.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 60 000