Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Bondepike bærende på lauv

Olje på lerret
66x50
Signert nede t.h.: Hans Dahl

Vurdering
NOK 100 000

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 74 000 med forbehold