Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Båter ved kysten

Olje på lerret
82x144
Signert nede t.v.: Frits Thaulow.

Noe utydelig påtegnet og datert nede t.v.: Paris 77 (?).

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 400 000