Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinne i interiør
Olje på lerret
73x60
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 400 000–600 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 740 000
Olje på lerret
73x60
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 400 000–600 000