Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Holbø, Kristen(1869-1953)
Vetlevatnet, Gausdal 1922

Olje på lerret
80x100
Signert og datert nede t.h.: K Holbø. 22.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: ""Vetlevatnet" Gausdal 1921-22".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 14 000