Holbø, Kristen(1869-1953)
Vetlevatnet, Gausdal 1922
Olje på lerret
80x100
Signert og datert nede t.h.: K Holbø. 22.
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: ""Vetlevatnet" Gausdal 1921-22".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 14 000