Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Frierbrevet

Olje på lerret
32x48
Signert nede t.v.: C Krohg

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 62 000