Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilbåter med fiskere i kystlandskap 1894
Olje på lerret
44x61
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 94.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 88 000
Olje på lerret
44x61
Vurdering